O NÁS

KRAVATY, MOTÝLKY A TAK...

Jsme česká značka, která se specializuje na ruční výrobu originálních doplňků. Nápad vznikl z prostého nedostatku zajímavých doplňků u nás. Marně jsme sháněli kapesníčky do saka a slim kravaty, tak jsme zkusili pár ušít. Najednou nás všechno od výběru látek, vymýšlení kombinací vzorů a barev až po výrobu začalo hodně bavit a tak jsme teď tady. Všechno vyrábíme sami a v menších množstvích a doufáme, že zase my budeme bavit Vás...

bubibubi ties - kravaty a motýlky

Naše Twin kravaty šijeme ze dvou různých bavlněných látek tak, aby se zajímavě doplňovaly jak vzorem, tak barvou. Kontrastní tenký konec můžete, ale taky nemusíte nechat vykukovat. Kravaty mají ručně šitý zadní šev, slim střih a skvěle se hodí do casual i formálnějšího outfitu.


bubibubi ties - kravaty a motýlky

Pro klasické kravaty vybíráme nejkvalitnější vlněné i hedvábné látky, které zaujmou svojí texturou a stylově doplní Vaši sbírku. Motýlky u nás najdete vázací (Jak uvázat motýlka), elegantní i s hravými vzory. V nabídce nechybí ani kolekce pro dámy, kšandy, kapesníčky do saka, manžetové knoflíčky a ozdoby do klopy.


bubibubi ties - kravaty a motýlky

Zakázkovou výrobu i s výběrem látky (tedy mimo naše skladové látky) děláme od 10 kusů.

Kdo jsme

Anička se stará o výrobu, provoz eshopu, zákaznický servis a papírování. Peter zase pracuje na fotkách, marketingu a sociálních sítích. Oba společně vybíráme nové látky a také vymýšlíme, do čeho se zrovna pustit.

bubibubi ties Andy a Peter

Akce a obchody

Aktuální seznam nejbližších prodejních akcí a seznam kamenných obchodů s výběrem našeho zboží najdete zde.


Menu