O nás

Už 5 let děláme muže přitažlivější, ženichy stylovější, dámy elegantnější a pracovní outfity do kanclu vymazlené k dokonalosti.

Naší nabídce vládnou přírodní materiály, nejčastěji bavlna, hedvábí nebo vlna. Zapomeňte na polyesterovou bídu a pořiďte si kravatu nebo motýlka, se kterým sklidíte spoustu úspěchů. Většina limitovaných kolekcí pro vás vzniká v naší dílně v Přerově a další pro nás zabezpečují ověření dodavatelé z celého světa.


Bílá kravatová spona

Proč nakoupit u nás?

Zákaznický servis
Nevíte si rady s výběrem barevné kombinace? Někdy je v záplavě vzorů těžké se rozhodnout, ale my Vám rádi pomůžeme najít tu správnou variantu.

Pokud sháníte motýlka na svatbu na poslední chvíli, nic se neděje. Nebylo by to poprvé kdy si ženich ve středu vzpomněl, že mu na sobotu něco chybí. Pokud je to v našich silách, objednávku přednostně vyřídíme a uděláme vše pro to, aby byla včas u vás.

Kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější látky a každému z produktů věnujeme dostatek pozornosti, aby vám to s nimi vždy slušelo.

Rozmanitost
Kapesníček s mapou Paříže, kravata s delfíny, vlněné motýlky. Vzory a textury, které jinde nenajdete.


Správná poloha kravatové spony

Kdo jsme?

Anička se stará o výrobu, provoz eshopu, zákaznický servis a papírování. Peter zase pracuje na fotkách, marketingu a sociálních sítích. Oba společně vybíráme nové látky a také vymýšlíme, do čeho se zrovna pustit.Kravatové spony

Menu