Růžová kravata a vlněný oblek

Vloženo: Nov 20, 2018 | Autor: bubibubi ties

Podzimní inspirace s růžovou kravatou a vlněným oblekem.

Růžová kravata a vlněný oblek

"Všechny látky, které jste od Vitale Barberis Canonico použili pro část vaší podzimní kolekce kravat a motýlků, jsou překrásné. Když jsem je viděl poprvé, ihned mi do oka padla, pro mě dost netradičně, ta růžová s kostkou. Většinou si totiž vybíram méně nápadné kousky, ale tady jsem si ihned uměl představit, jak skvěle se bude kombinovat a jak snadno rozzáří mé vlněné obleky, které během podzimu nejčastěji nosím."


Růžová kravata a vlněný oblek       Růžová kravata a vlněný oblek

"Když se trochu ochladí a není to venku úplně na kabát, sáhnu nejraději po teplejším vlněném obleku. Ten, který mám na fotkách, je už sám o sobě zajímavý svým windowpane vzorem. Chtěl jsem ho za pomocí další kostky na kravatě ještě víc podtrhnout, ale nakonec se kravata stala tím ústředním prvkem celého mého outfitu. Bylo to asi také tím, že jsem si ji vzal s košilí, která má límeček se špendlíkem (ten totiž ještě víc zvýrazní uvázání kravaty)."


Růžová kravata a vlněný oblek

Růžová kravata a vlněný oblek       Růžová kravata a vlněný oblek


"Na podzimních outfitech mě nejvíce baví materiály, opravdu rád mám merino vlnu, kašmír i hedvábí. Jsou to totiž úžasné přírodní materiály se skvělými vlastnostmi, jen se člověk musí naučit, jak je využít, a samozřejmě také to, jak se o ně starat (mluvím z vlastní zkušenosti, zrovna teď se mi povedlo srazit si vlněný svetr). Co se barev týká, pro podzim mám nejraději hnědou, šedou, vojensky zelenou nebo burgundy. Vůbec nemám rád černou, ta mi přijde smutná a někdy trochu nudná. Vždy bych ji vyměnil raději za temně modrou nebo tmavě šedou.


Vrstvení? To je kapitola sama o sobě, možná překvapím, ale nevyžívám se v něm (nízké teploty se snažím spíš přežít a neumrznout). Rozhodně bych si sám sebe nedokázal představit na sychravém anglickém venkově s tvídovým sáčkem a v holínkách. Jsem teplomilný člověk, a tak bych se vždy raději viděl někde v prosluněné florentské kavárně s výborným espressem a holými kotníky."

- Marek Černý


Černé double monk strap boty

Růžová kravata a vlněný oblek       Růžová kravata a vlněný oblek

Další stylové inspirace od Marka můžete sledovat na blogu Czechstreetglamour.

Komentáře (0)

Bez komentáře

Menu