3 důvody, proč je pánský vázací motýlek lepší než ten předvázaný

Vloženo: May 23, 2018 | Autor: bubibubi ties


Spousta mužů, kteří motýlky nosí pravidelně, už pravděpodobně tohle dilema neřeší a vázací motýlky u nich vyhrávají na plné čáře. Pokud ale nosíte motýlky jen občas, nebo si ho na nějakou událost chcete pořídit poprvé, tak asi přemýšlíte, kterého motýlka vybrat. Vázacího nebo předvázaného?

3 důvody, proč je pánský vázací motýlek lepší než ten předvázaný

Předvázaný motýlek je takový, který byl vyroben napevno do tvaru motýlka, nejde rozvázat a obvykle se pomocí háčku už jen připne kolem krku. Vázací motýlek je potřeba do požadovaného tvaru uvázat znovu pokaždé, když ho chcete nosit. Nemá háček, ale většinou má nastavitelnou délku.

A který je lepší?

Podle nás jasně vyhrává motýlek vázací a zde jsou, 3 důvody proč si to myslíme:


1. NEDBALE ELEGANTNÍ

Předvázané motýlky působí často až moc uměle. Co je tím myšleno? Jsou až moc symetrické, příliš uhlazené, rovné, ploché, prostě nemají ten správný šmrnc.

U vázacích motýlků je situace přesně opačná. Uzel nemusí být úplně utažený, pravá i levá strana motýlka můžou mít mírně odlišný tvar. Malé nesrovnalosti jim dodávají přirozený vzhled a autentičnost. Navíc jejich plný tvar a objem nechává vyniknout texturám látek, ze kterých jsou ušité. Takto uvázaný motýlek si svou nedbalou elegancí získá spoustu obdivných pohledů.


Vázací nebo předvázaný motýlek?


2. LÉPE DRŽÍ NA KRKU

Když se zaměříte na detaily, tak si určitě všimnete, že většina předvázaných motýlků má tendenci jakoby přepadávat a naklánět se dopředu. Zbytečně tak kazí dojem z celého outfitu, na kterém jste si dali tolik záležet.

V tom má vázací motýlek velkou výhodu. Uvázáním a utažením uzlu docílíte toho, že bude sedět perfektně rovně pod krkem.


Vázací nebo předvázaný motýlek?


3. UVÁZAT MOTÝLKA JE PŘECE COOL

“Mám pocit, že ho nedokážu uvázat.”

“Je přece jednodušší si ho jen připnout.”

Tyto věty slyšíme hodně často a spousta mužů zvolí variantu na háček. To je ale velká škoda. Princip vázání motýlka je stejný jako při vázání tkaniček u bot, nebo mašle při balení dárku. Jediný rozdíl je ten, že motýlka je potřeba uvázat na krku. Nebudeme Vám lhát. Na poprvé to nebude ono, ale s trochou cviku to zvládnete jako nic. A ten pocit, až se Vám to povede, je k nezaplacení.

Když se rozhodnete motýlka zařadit do svého šatníku, byla by škoda to odfláknout. Jste už dospělý muž, tak motýlky na háček přenechte dětem a pořiďte si vázací variantu.


Vázací nebo předvázaný motýlek?


JAK UVÁZAT MOTÝLKA

NAŠE MOTÝLKY

Komentáře (0)

Bez komentáře

Menu